Аналіз уроку вчителя
Тема: Рівняння; рівносильні рівняння; лінійні рівняння з одним невідомим.
Тип уроку: повторення вивченого матеріалу.
Мета: а)навчальна: повторити і закріпити уміння розв’язувати рівняння, основні теореми та означення ;
б)розвиваюча: розвинути логічне та абстрактне мислення , вміння аналізувати;в)виховна: виховувати культуру поведінки на уроці.
План уроку:
1. Організуючий момент. Перевірка д/з.
2. Актуалізація опорних знань.
3. Повторення матеріалу (розв’язування вправ).
4. Завершальний етап уроку.
Хід уроку :
1. Вчитель заходить до класу, вітається . Звертає увагу дітей ,просить навести порядок на робочих місцях. Дає 3 хв. На повторення домашнього матеріалу. Запитує чи всі виконали д/з, які проблеми виникли при розв’язуванні. Після, вчитель викликає учня до дошки розв’язувати дом. з адачу, а з рештою проводить фронтальне опитування теоретичного матеріалу.
2. Задає дітям такі запитання:
· що таке рівняння?
· що таке корені рівняння ?
· що означає розв’язати рівняння?
· Які рівняння називаються рівносильними?
· Назвати властивості рівнянь?
При забрудненні Алла Володимирівна задає додаткові запитання, наштовхує на правильний хід думки.
3. На цьому етапі учитель викликає по черзі до дошки учнів на розв’язування вправ. Решта працюють самостійно в зошитах. Після розв’язання разом аналізують і обговорюють приклад, акцентують увагу на виправленні типових помилок.
Вчитель задає дітям вправи типу:
№ 155:
а) 7х – 4 = 3х – 9 б) 3( х + 2) = 15(х – 2);
№ 160 :
в) -3(10 – 2х) -6х = - 30 е) 1 – (3х +1) = 2х .
Та аналогічні їм завдання .
4. Під кінець уроку Алла Володимирівна провела невеличку самостійну роботу , щоб остаточно перевірити рівень вивчення і засвоєння учнями пройденого матеріалу. Після цього вона задає домашнє завдання і попереджує про проведення на наступному уроці тематичної атестації.
Висновок :
На мою думку Алла Володимирівна реалізувала поставлену мету , а це свідчить про високий рівень її підготовки до уроку . Протягом усього часу аудиторія була під її контролем , увага дітей звернена безпосередньо на неї або на дошку .Професійно підібрані завдання для закріплення пройденого матеріалу. Алла Володимирівна враховує особливості кожного учня , у проблемних ситуаціях задає наштовхуючі запитання і спрямовує думку дитини у правильне русло. Майстерно включала учнів у взаємодію. Це все свідчить про її високу педагогічну майстерність.
Я вважаю , що кожен вчитель повинен бути не лише вчителем – предметником . Тому, потрібно всім майбутнім спеціалістам спостерігати за роботою таких професіоналів як Алла Володимирівна і все найкраще брати для своєї педагогічної діяльності.
Уважаемый посетитель!
Чтобы распечатать файл, скачайте его (в формате Word).
Ссылка на скачивание - внизу страницы.