| 
   № п/п  | 
  
   Категорії  | 
  
   Чисельність по категоріях, осіб  | 
  
   ФОП річний, тис. грн.  | 
  
   ЗП місячна, грн.  | 
 
| 
   1  | 
  
   Робітники:  | 
  |||
| 
   1.1  | 
  
   ОВР  | 
  
   8  | 
  
   12,242  | 
  
   127,52  | 
 
| 
   1.2  | 
  
   Чдр  | 
  
   2  | 
  
   3,062  | 
  
   127,58  | 
 
| 
   Разом:  | 
  
   10  | 
  
   15,304  | 
  
   255,1  | 
 |
| 
   2  | 
  
   Керівники  | 
  
   1  | 
  
   18,000  | 
  
   1500  | 
 
| 
   3  | 
  
   Спеціалісти  | 
  
   1  | 
  
   13,200  | 
  
   1100  | 
 
| 
   4  | 
  
   Службовці  | 
  
   1  | 
  
   14,520  | 
  
   1210  | 
 
| 
   Разом:  | 
  
   3  | 
  
   45,720  | 
  
   3810  | 
 |
| 
   Усього:  | 
  
   13  | 
  
   48,488  | 
  
   3856,14  | 
 
Розділ 4. Визначення собівартості та ціни виробу.
Для визначення повної собівартості виробіу необхідно використовувати розцінки на виріб.
Визначення повної собівартості виробіу Таблиця 4.1
| 
  
   Статті витрат  | 
  
  
   Методика визначення  | 
  
   Розрахунок  | 
 |
| 
   Базовий варіант  | 
  
   Проектний варіант  | 
 ||
| 
   1  | 
  
   2  | 
  
   3  | 
  
   4  | 
 
| 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
   1. Матеріальні витрати, МВ  | 
  
   1.1. Сировина і матеріали за відрахуванням відходів: М=q0*P0-Q1*P1, де q0, Q1 – відповідно вага матеріалів і відходів; P0, P1 — відповідно ціна матеріалів і відходів; 1.2. Допоміжні матеріали. 1.3. Паливо технологічне. 1.4. Енергія технологічна. 1.5. Транспортно-заготівельні витрати, ТЗВ: ТЗВ=  де %ТЗВ — це показник, який розраховується в кошторисі транспортно- заготівельних витрат.  | 
  
   М=0,5*6,8-0,11*1,36= =3,25 ДМ=3,25*0,15=0,49 Пт=3,25*0,1=0,33 Ет=3,25*0,1=0,33 Мпр=М+ДМ+Пт+Ет= =3,25+0,49+0,33+0,33= =4,4 ТЗВ=4,4*0,03=0,13  | 
  
   М=0,5*6,8-0,11*1,36= =3,25 ДМ=3,25*0,15=0,49 Пт=3,25*0,1=0,33 Ет=3,25*0,1=0,33 Мпр=М+ДМ+Пт+Ет= =3,25+0,49+0,33+0,33= =4,4 ТЗВ=4,4*0,03=0,13  | 
 
| 
   Разом:  | 
  
   МВ=М+ДМ+Пт+Ет+ +ТЗВ  | 
  
   МВ=3,25+0,49+0,33+ +0,33+0,13=4,53  | 
  
   МВ=3,25+0,49+0,33+0,33+ +0,13=4,53  | 
 
Продовження таблиці 4.1
| 
   1  | 
  
   2  | 
  
   3  | 
  
   4  | 
 
| 
  
  
  
   2. Трудові вumpamu, ТВ  | 
  
   2.1. Основна заробітна плата, ОВР ЗП0СН=Рвідр. ЗП0СН=
   2.2. Додаткова заробітна плата: ННП=   | 
  
   ЗП0СН = 2,73 коп. . ЗПдод=ЗПосн*Кдзн.= =2,73*0,2=0,55 грн ННП=
    | 
  
   ЗП0СН=1,41 коп. ЗПдод=ЗПосн*Кдзн.= =1,41*0,2=0,28 грн. ННП=
    | 
 
| 
   Разом:  | 
  
   ТВ=ЗП0СН.+ЗПдод.+Ннп  | 
  
   ТВ=2,73+0,55+1,21= =4,49  | 
  
   ТВ=1,41+0,28+0,63= =2,32  | 
 
| 
   3. Витрати на утримання і експлуата-цію обладнення, ВУЕО 4. Цехові витрати, ЦВ 5. Виробничі витрати, ВВ  | 
  
   ВУЕО=  де %ВУЕО- приймається з кошторису витрат наВУЕО ЦВ= де %ЦВ — відсотокцехо-вих витрат ВВ=   | 
  
  
  
   ВУЕО=2,73*1,07=2,92 ЦВ=2,73*0,92=2,5 ВВ=2,73*1,1=3  | 
  
  
  
   ВУЕО=1,41*1,07=1,51 ЦВ=1,41*0,92=1,30 ВВ=1,41*1,1=1,55  | 
 
| 
   Разом:  | 
  
   Свир=МВ+ТВ+ВУЕО++ЦВ+ВВ  | 
  
   Свир=4,53+4,49+2,92+ +2,5+3=17,44  | 
  
   Свир=4,53+2,32+1,51+ +1,30+1,55=11,21  | 
 
| 
   6. Позавироб-ничі витрати, ПВ  | 
  
   ПВ=   | 
  
  
   ПВ=17,44*0,01=0,1744  | 
  
  
   ПВ=11,21*0,01=0,1121  | 
 
| 
   Разом:  | 
  
   Спов=Свир+ПВ  | 
  
   Спов=17,44+0,17=17,6  | 
  
   Спов=11,21+0,11=11,32  | 
 
| 
   7.Норматив-ний прибуток 8. Ціна виробу, Ц  | 
  
   Пн=  де Нр - це норматив рентабельності, % Ц=Спов+Пн  | 
  
  
   Пн=17,6*0,07=1,23 Ц=17,6+1,23=18,83  | 
  
  
   Пн=11,32*0,07=0,79 Ц=11,32+0,79=12,11  | 
 
Уважаемый посетитель!
Чтобы распечатать файл, скачайте его (в формате Word).
Ссылка на скачивание - внизу страницы.