Організаційно-правові форми підприємницької діяльності (Аналіз уроку економіки в 11 класі)

Страницы работы

2 страницы (Word-файл)

Содержание работы

Аналіз уроку стдента

Виконав студент групи М-52

Демидченка Юрія Володимировича

Школа: НВК № 16

Клас: 11-А

Кількість учнів: 28

Кількість присутніх:26

Вчитель: Чиж Юрій Олександрович

Тема:  Організаційно-правові форми підприємницької діяльності

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Мета уроку:

Навчальна: повторити з учнями попередній матеріал у вигляді усного опитування; розглянути основні організаційно-правові форми підприємницької діяльності та закріпити це у вигляді дискусій на різні теми.

Виховна: виховувати любов до предмету, охайність.

Розвиваюча: розвивати  економічне мислення та здатність раціонально себе поводити.

1. Підготовка класу до уроку.

          На перерві Юрій Олександрович попередив учнів про те, щоб у класі обов’язково було почерговано.

2. Організаційний момент.

          Вчитель заспокоює дітей, які ще не заспокоїлися після перерви, налаштовує на роботу.

3. Перевірка домашнього завдання.

          Юрій Олександрович почав урок з перевірки домашнього завдання. Він провів коротке опитування основних означень та термінів, а також зробив перевірку домашніх задач, з’ясовуючи таким чином незрозумілі питання.

4. Подача нового матеріалу.

          Нову тему вчитель почала з понять, які раніше були відомі учням. Основні моменти Вікторія Вікторівна записувала на дошці у вигляді коротких записів, а учні в свою чергу записували все в зошити. Ставлячи логічні по своїй будові запитання учитель стимулювала активність учнів на уроці.

           При розв’язуванні задач вчитель допомагала учням знаходити раціональні способи розв’язання задач.

5. Домашнє завдання.

          За декілька хвилин до кінця уроку вчитель зробила підсумок уроку та задала домашнє завдання, пояснивши основні кроки в розв’язуванні домашніх задач.

6. Висновок.

          Загалом урок був проведений на належному рівні. Юрій Олександрович вдало розділив час на всі етапи уроку. Вчитель добре володіє матеріалом і подає його зрозуміло учням. Він добре керував дисципліною на уроці, роблячи доцільні зауваження. Урок відповідав поставленій меті та цілям вчителя.
